Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

dolnośląskie   »   Lądek-Zdrój   »   Wille   »   Willa Elysium
 

Wille Lądek-Zdrój - Willa Elysium

«« powrót
dolnośląskie, Lądek-Zdrój 
Willa Elysium  
Obiekt: Willa
Standard:
Województwo: dolnośląskie
Powiat: kłodzki
Gmina: Lądek Zdrój
Miejscowość: Lądek-Zdrój
Kod pocztowy: 57-540
Ulica: Kościuszki 23
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 69689
Data dodania: 2016-05-23
 
Ilość pokoi:   18  
Opis pokoi:

Do dyspozycji gości posiadamy 50 miejsc w komfortowych stylowo urządzonych pokojach, z TV balkonami i łazienkami.
 
 
 
Opis obiektu:

Willa Elysium to pięknie położony pałacyk z 1875 roku w uzdrowiskowej części Lądka Zdrój. Unikalne aranżacje, najszlachetniejsze materiały, subtelne dekoracje oraz oryginalne freski R. Kaluza /KaRu/ tworzą niezapomniane wrażenie i sprawią, iż Goście poczują się naprawdę oczarowani.

Charakter w jakim prowadzona jest Willa jest niewątpliwie wielkim walorem. Pokoje są przestrzenne (posiadamy również pokoje z balkonami).

Staramy się zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki pobytu naszym Gościom. Zapraszamy wszystkich tych, którzy są spragnieni prawdziwego wypoczynku w otoczeniu dobrego stylu i ciepłej atmosfery.
Opis okolicy:

Lądek Zdrój to jedna z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych na terenie Polski. W miejscu tym, już od ponad 500 lat wykorzystywane są wody termalne do celów leczniczych. Uzdrowisko to położone jest u podnóża Gór Złotych w Dolinie Kłodzkiej, dzięki czemu możemy mówić o malowniczych i pięknych krajobrazach, jakie bez wątpienia pozytywnie zaskoczą każdego turystę.

To właśnie w Lądku Zdroju mieści się luksusowa i nowoczesna Willa Elysium, która zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty wszystkich gości, którzy pragną spędzić przyjemne, wyjątkowe i naprawdę niezapomniane wakacje. Lokalizacja Willi Elysium jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ mieści się ona w uroczej części uzdrowiska, w miejscu cichym i spokojnym, a jednocześnie nieopodal jej znajduje się ogromna ilość atrakcji, z których każdy gość na pewno bardzo chętnie skorzysta. Bardzo blisko znajduje się Park Zdrojowy, do którego można udać się na wspaniały spacer, a także Pijalnia Wód. Atrakcji jest jednak znacznie więcej ponieważ na wycieczkę do Arboretum, Zamku Karpińskiego, czy też do Wrzosówki, z której mamy wyjątkowy widok na Masyw Śnieżnika.

Lądek Zdrój, w którym mieści się Willa Elysium to także miejscowość o leczniczym charakterze. Mogą więc przybyć tutaj osoby borykające się z problemami chorób reumatycznych, układu oddechowego, moczowego, trawiennego, czy też pourazowego i ortopedycznego.

Lecznictwo opiera się tutaj na wykorzystaniu wód termalnych, słabo zmineralizowanych wód radoczynnych, fluorowych, oraz siarczkowych. W Lądku Zdroju stosuje się także leczenie borowiną, parafiną oraz wykonywane są zabiegi fizykoterapeutyczne.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2022     poznajkraj.pl